Спортсмени, які займаються фрідайвінгом, опускаючись на десятки метрів під воду на затримці дихання, схильні до значних порушень функції серцево-судинної системи. Ці порушення можуть становити потенційну небезпеку, особливо для недосвідчених чи погано підготовлених дайверів.Aug 15, 2017

Під час занять фрідайвінгом організм адаптується на клітинному рівні до зниженої кількості кисню, навчається ефективно розподіляти його. А також збільшується толерантність до підвищеного вмісту вуглекислого газу. Це сприятливо впливає на серцево-судинну систему, підвищує еластичність судин.

Дихання та плавучість На 30-метровій глибині воно потроюється, а після досягнення відмітки в 100 метрів легені стискаються до розмірів бейсбольного м'яча. на глибині більше 6 м у людського тіла виникає нейтральна плавучість, що дозволяє залишатися на одному рівні, не занурюючись глибше.

Про затримку дихання У фрідайвінге є дисципліна – статична затримка диханняколи людина перебуває у воді, але без руху. Рекорд світу у цій дисципліні – дванадцять хвилин, у Росії – дев'ять хвилин.