Угода передбачала, що Чехословаччина протягом 10 днів звільнить та поступиться Німеччині Судетську область. Під тиском Польської Республіки та Королівства Угорщини до Мюнхенської угоди було додано додатки, що вимагають від Чехословаччини якнайшвидшого врегулювання територіальних суперечок із цими країнами.

Уклавши Мюнхенська угода, західні держави поступилися Чехословаччині та всій Центральній Європі владним амбіціям німецького нацизму і радянського комунізму. Під час першої світової війни воював у лавах Чехословацького легіону в Росії. У міжвоєнний період був послом у деяких країнах, у тому числі в Радянському Союзі.

29 вересня 1938 р. Укладено Мюнхені. Увійшло історію як "мюнхенський змову", внаслідок якого західними країнами було санкціоновано початок захоплення Чехословаччини фашистською Німеччиною. Прем'єр-міністр Великобританії Чемберлен підписує мюнхенське угода.

– Причина тут у тому, що Мюнхенський договір був проміжним рішенням та етапом на шляху до розв'язання Другої світової війни. Зв'язок між Мюнхенським договором та декретами Бенеша, звичайно, є, але вважати вигнання судетських німців слідством [підписання – РС] мюнхенського договору було б неправильним.