У віці 6 – 7 років молочні зуби починають випадати і поступово заміщуються постійними зубами. До 13 років відбувається повна зміна часових одиниць і у дитини формується постійний прикус. У нормі це безболісний процес, зумовлений природною фізіологією зміни зубів.

5-6 років – черговий перехідний період у розвитку зубощелепної системи дитини та й усього організму. У цьому віці починається зміна зубів у дітей на постійні. Відбувається це в тому самому порядку, в якому молочні зуби прорізувалися. Тобто, першими випадають нижні центральні різці тощо.

У півроку у малюків стають помітними їхні перші корінні зуби. Їх чотири, і вони розміщуються на нижній та верхній частинах щелепного апарату. У півтора роки з'являються центральні корінні, у дві з половиною – бічні. З 5 до 10 років молочні зуби змінюються незмінними.

Перший постійний моляр («шостий зуб») з'являється відразу постійним у 5-7 років. Другий постійний моляр («сьомий» зуб») з'являється відразу постійним у 9-12 років. Тому навіть якщо у Вашої дитини не випала жодна молочна зуб в 5-7 років, це не означає, що у нього немає постійних молярів («шости зуби»).