Як часто можна робити процедуру Щоб не допустити виникнення побічних явищ, слід проводити аутогемотерапію не частіше двох разів на рік. ВАЖЛИВО. Постановку діагнозу і вибір схеми лікування слід довірити лікарю.

Як правило, відчувати результати після аутогемотерапії Пацієнт починає відразу після першої процедури. Настає приплив сил, зникає втома, налагоджується сон, підвищується життєвий тонус, покращується загальне самопочуття. Вже після 6-8 процедур, як правило, починає бути видно омолоджуючий ефект АГТ.

Схема проведення аутогемотерапії Суть класичної процедури полягає в тому, що стерильним шприцем беруть пару мл крові та вводять її внутрішньом'язово, потім цю дозу збільшують удвічі раз на 2-3 дні. Курс в середньому займає 12-15 сеансів і на останній з них об'єм крові, що вводиться, дорівнює 10 мл.

Процедуру проводять наступним чином: з вени пацієнта проводиться забір крові, яку потім вколюють під шкіру або м'язи в необхідних місцях. Кров вводиться з додаванням озону, що не піддається нагріванню, охолодженню або іншим впливам. З метою профілактики кров вводять у сідничні м'язи.