Найкраще використовувати суперсети раз на два тижні або трохи частіше. Адже це велике навантаження для організму і цілком можливо, що після такої ударної дози силових вправ ви не встигнете повністю відновитись до наступного тренування.
Окремо слід сказати про паузи відпочинку. між підходами всередині самого суперсету їх як таких немає, але після того, як ви закінчуєте здвоєний підхід, слід відпочити хоча б хвилину – півтори. Я чув про те, що деякі атлети тренувалися за допомогою суперсетів для м'язів – антагоністів взагалі без зупинок.
Суперсет Дві вправи на м'язи-антагоністи (наприклад, біцепс-трицепс), що виконуються один за одним без паузи. на супермережі м'язи отримують більш інтенсивний вплив, а сухожилля та зв'язки – зміцнюються. Але є й мінус – такий тренінг не може бути постійним через вплив на серцевий м'яз.
Суперсет або суперсерія – дуже поширене поняття у культуризмі. Ця серія вигадана для ефективного вдосконалення мускулатури та розвитку сили. Суперсет завжди проходить з обтяженням або без нього, атлет використовує дві вправи в одній, при цьому вони мають бути спрямовані на роботу з однією групою м'язів.