Після завершення цвітіння примули потрібно пропушкувати, видалити бур'яни та забути про них на деякий час, тому що в цей період у більшості примул починає відростати листя, і втручання ззовні шкодитиме рослинам. Розмноження примул проводять не лише розподілом куща. May 31, 2014

Воно має бути прохолодним, з температурою не набагато вище за нуль, максимум до +12… +15 °С, без промерзання. Також примулі потрібно створити яскраве освітлення (але із захистом від прямих сонячних променів) і високу вологість повітря – кімнатна сухість їй згубна.

Примула дуже любить вологу і поливати її слід регулярно. У період цвітіння рослину поливають після того, як просох верхній шар субстрату. Після цвітіння поливи скорочують до помірної кількості, а взимку поливають лише зрідка. Якщо в кімнаті досить жарко влітку, то можна поливати і 2 рази на день.

Цвіте рослина 25-30 днів, за сприятливих умов повторно зацвітає восени. Примула висока (Primula elatior). Багаторічна рослина утворює розетку з овального дрібнозубчастого листя. Квітки розкриваються зонтикоподібними суцвіттями по 5-15 штук на квітконосі заввишки 10-35 см.