Залежно від тяжкості захворювання препарат призначають у дозі 20-40 мг на добу. протягом 3-6 тижнів. Після нормалізації функції щитовидної залози (зазвичай через 3-8 тижнів) переходять прийом підтримуючої дози 5-20 мг/сут. З цього часу рекомендується додатковий прийом лівотироксину натрію.

Якщо ухвалено рішення про консервативне лікування, то Тирозол приймається 1-1,5 року під наглядом лікаря (необхідно відвідувати ендокринолога один раз на 1,5-2 місяці). Якщо йдеться про операцію, то Тирозол приймається до операції. Якщо планується лікування радіоактивним йодом, Тирозол скасовується за 7-14 днів до процедури.

З боку нервової системи: рідко – оборотна зміна смакових відчуттів, запаморочення; дуже рідко – неврит, полінейропатія. З боку шлунково-кишкового тракту: дуже рідко – збільшення слинних залоз, блювання. З боку печінки та жовчовивідних шляхів: дуже рідко – холестатична жовтяниця та токсичний гепатит.

При аналізі отриманих результатів виявлено, що тирозол практично не впливає на ЕКГ та ЕФ-показники серця, частоту та тривалість спонтанних пароксизмів ФП