Максимальний курс прийому засобу не перевищує 1 місяця. У профілактичних цілях при недостатньому харчуванні та низькому гемоглобіні призначають від 20 до 50 мг речовини о 24 годині. Жінкам у період вагітності рекомендовано дозу 400 мкг на добу, під час лактації – 300 мкг на добу.
Висновок Фолієва кислота важлива освіти нових клітин крові, біохімічних реакцій, функціонування нервової системи, репродуктивного здоров'я обох статей. Для підтримки оптимального рівня вітаміну В9 у крові необхідне його щоденне надходження до організму.
Надлишок фолієвої кислоти здатний маскувати дефіцит вітаміну В12. Вживання фолієвої кислоти у великих кількостях здатне маскувати дефіцит вітаміну В12. У людському організмі цей вітамін необхідний освіти червоних кров'яних клітин, нормалізації роботи серця, мозку і нервової системи.
Раніше фолієву кислоту рекомендували приймати до 13 тижнів вагітності, але зараз практикує застосування засобу протягом усього терміну. Крім того, прийом фолієвої кислоти часто продовжують і в період лактації, так як дитина може отримувати її тільки з молоком матері.