Кип'ятити молоко слід на повільному вогні, іноді помішуючи, і зняти як тільки воно почне підніматися, утворюючи бульбашки окропу.. Щоб молоко довго не прокис, треба додати в нього цукор (з розрахунку 1 чайна ложка на 1 л молока). Можна також додати трохи харчової соди, але не перестарайтеся.

Візьміть відповідний посуд для кип'ятіння, переконайтеся, що вона чиста та наповніть ємність молоком. Не наливайте до країв, щоб воно не втекло, коли закипить. Не залишайте каструльку без нагляду та час від часу помішуйте вміст. Так продукт прогріється поступово.

Саме молоко, поряд з кисломолочною продукцією, містить у своєму складі багато корисних та поживних компонентів, але без повноцінної обробки (пастеризація, кип'ятіння або стерилізація), може стати джерелом небезпечних бактерій чи вірусів, що призводять до розвитку небезпечних інфекцій.

Кип'ятити сире молоко потрібно першого ж дня покупки. Це забезпечить його більш тривале зберігання та безпеку для всіх членів сім'ї. Для зручності ми поділили кип'ятіння на кілька простих етапів. Щоб молоко не пригоріло, візьміть скляну, алюмінієву або сталеву каструлю з високими бортами.