Лікується такий перелом лише хірургічно, оскільки потрібно усунути усі уламки.. В крайньому випадку може знадобитися видалення всього куприка. Якщо ж перелому зі зміщенням не виявлено, лікування буде консервативним. Хворому прописується постільний режим та анальгетики (таблетки та мазі).

Симптоми перелому куприка Людина в такому разі не в змозі лежати на спині, нахилятися, ходити, сидіти і присідати, підніматися з сидячи. Біль посилюється при чханні, кашлі, і навіть дефекації. Адже при напруженні скорочуються м'язи тазового дна, а це провокує усунення уламків кістки.

Коли можна сидіти після перелому куприка? Протягом 3-4 тижнів після перелому куприка людина перебуває у стані непрацездатності. Щоб період відновлення пройшов швидше і без наслідків, важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря з лікування.

Ускладнення та наслідки перелому куприка запалення через виникнення великої гематоми; неправильне зрощування та поява сильного больового синдрому; хронічні головні болі та інші наслідки усунення спинного мозку; запалення нервового сплетення.