Тому після купання його потрібно відразу одягати в одяг, трохи тепліший, ніж завжди. На найменших можна надіти тонку і фланелеву сорочечку, потім підгузник і чепчик і сповивати малюка в теплу пелюшку. Дітей старше місяця можна одягнути в кофтинку, повзунки, шкарпетки та пінетки.
після купання шкіру дитини слід не витирати, а промокати м'яким теплим рушником; після купання суху шкіру малюка та природні складки слід обробити, застосовуючи засоби догляду; купання дитини у травах або з використанням будь-яких інших засобів має бути рекомендовано лише лікарем.
Догляд за шкірою після купання Після водної процедури накрийте немовля рушником і витріть його3,9. Не можна терти шкіру рушником, можна тільки промакувати, тому використовуйте рушник, який добре вбирає вологу: підійде махрове з пористої тканини, краще, якщо воно буде з капюшоном5.
Як показує практика, саме воно завдає немовляті дискомфорт. Після миття слід сполоснути малюка чистим водою, загорнути в м'який великий рушник і покласти на пеленальний столик, промокнути шкіру і складочки рушником і переодягнути в кофтинку та повзунки, щоб він не переохолодився після водних процедур.