Відомо, що огірки покращують апетит. Вони також сприяють всмоктуванню жирів та білків. Крім того, огірки — це проносний засіб, який допомагає позбутися хронічних запорів. При шлунково-кишкових коліках у давнину пили огірковий сік як заспокійливий та болезаспокійливий засіб.30 Mar 2022

Серед овочів в огірку міститься найбільша кількість клітковини, харчові волокна мають м'який вплив на очищення. кишечника, не викликають дискомфорту, а також покращують моторику та перистальтику. кишечника. Завдяки високому вмісту корисних елементів огірки здатні підтримати здоров'я у нормі.

Не рекомендується є огірки людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, при загострення виразки, при гастриті, ентероколіті. Гастроентерологи не рекомендують пити після огірків холодну воду, газовані напої та особливо молоко.

Огірки містять клітковину, цукор, велику кількість калію, кальцію, магнію, фосфору, йоду, вітаміни групи В і С. Завдяки високому вмісту рідини та клітковини огірки ефективно очищають організм від холестерину, уповільнюють процеси старіння та нормалізують обмін речовин.