(ред. Від 07.10.2022) За бажанням працівника, який працював у вихідний або неробочий святковий день, йому може бути наданий інший день відпочинку. В цьому випадку робота у вихідний чи неробочий святковий день оплачується в одинарному розмірі, а день відпочинку оплаті не підлягає.

За правилами ст. 153 ТК РФ сам відгул за вихід у неробочий час не оплачується. Тобто при обчисленні зарплати за місяць буде враховано як відпрацьований повністю той деньколи співробітник виходив на роботу позаурочно (навіть, якщо це був неповний день) в одноразовому розмірі, а відгул оплачений не буде.

Що вважати відгулом У Трудовому кодексі поняття «відгул» ні. Працівники та роботодавці під ним мають на увазі день відпочинку за роботу у вихідний та неробочий святковий день, додатковий час відпочинку за понаднормову роботу і навіть відпустку без збереження зарплати.

Додатковий вихідний день, хоч і без збереження заробітної плати – це додатковий день щотижневого безперервного відпочинку. Тривалість же щотижневого безперервного відпочинку має бути не менше 42 годин.