З рота вода потрапляє у шлунок. Вона допомагає йому перетравлювати їжу, розчиняючи її, і забирає із собою поживні речовини, які потрібні організму. Наступний пункт – кишечник. Через його стінки вода всмоктується в організм і потрапляє в кровоносні судини, які служать для неї «транспортом».

Склянка води, випитий залпом, швидко розріджує кров і навантажує серцево-судинну систему Багато рідини сильно розбавляє шлункову кислоту. Уникнути проблем із серцем та шлунком можна, якщо випивати не більше 150 мл, повільно і потім не поспішати зі сніданком.

Вода, випита на голодний шлунок, досить швидко з нього йде: 300 мл – максимум за 15 хвилин. Безумовно, пити її треба розумно. Літр випитий води довше залишає шлунок, а разом зі з'їденою їжею може розтягнути його стінки, що призведе до неприємних відчуттів.

вживання води за 30 хвилин до їжі підготує шлунок до їжі, послужить стимулятором травлення. Більше 200 мл води, випитий відразу після їжі, шкодить шлунку Слід почати вживання води через 1-2 години після щільного обіду чи вечері. Тепла рідина розбиває харчову грудку і запобігає можливій запорі.