Коли настане час садити еублефарів, краще познайомити їх на нейтральній території. Нехай вони погуляють разом, відчують одне одного. Статевозрілі самці можуть відразу почати залицяння: кінчик хвоста починає дрібно вібрувати, самець прикушує самку за хвіст, підбираючись поступово ближче до шиї..
Утримувати еублефар можна по одиночці чи групами: самець і кілька самок чи кілька самок. Двох самців разом утримувати не можна, вони дуже територіальні і будуть битися.
Самки зазвичай відкладаю за сезон від 4 до 6 кладок по одному-два яйця, але краще не отримувати більше 4-5 кладок, оскільки якість їх падає, та й самки сильно виснажуються. Зазвичай поле того, як самка відклала четверту кладку, її відсаджують в окремий тераріум. Після цього вона може відкласти ще одну кладку.
У дикій природі еублефари живуть поодинці, але в тераріумі можна містити пару рептилій. Головне, щоб вони були різної статі. Два самці на одній території не приживуться, вони постійно б'ються і ділитимуть між собою спільні володіння. А ось дві самки можуть стати доброзичливими сусідами.