Шукайте комету в сузір'ї Волопаса, яке розташовується трохи нижче і лівіше від Великої Ведмедиці.. Хорошим орієнтиром при пошуку комети буде Арктур ​​— найяскравіша зірка у сузір'ї Волопаса та одна з найяскравіших зірок нічного неба. Комета Leonard проходитиме поряд з Арктуром 6 та 7 грудня.4 Dec 2021

Комета C/2022 E3, відкрита у березні 2022 року за допомогою камери ZTF (Zwicky Transient Facility), продовжує наближатися до Сонця та Землі. Перигелій вона пройде у січні 2023 року, а на початку лютого наблизиться до нас на 0,284 а. е. (42,5 млн км).

Побачити небесне тіло неозброєним оком можна буде до середини грудня, повідомили ТАРС у Московському планетарії. Комета складається в основному з льоду та газу. Мчить небесне тіло зі швидкістю 70 км/сек. Зараз воно знаходиться на відстані 35 млн кілометрів від Землі, та побачити її можна, можливо у сузір'ї Змієносець.

Як орієнтир на небі використовуйте зірку Арктур ​​у сузір'ї Волопаса. Пропоную захопити із собою як мінімум бінокль. Неозброєним оком комета теж має бути видно як туманна зірочка, але не факт, якщо спостерігаєте в місті, врахуйте фактор засвічення. І обов'язково одягніться тепліше, буде морозно.