При вирощуванні віол у закритому ґрунті слід стежити за регулярністю поливу. Спекотними літніми днями полив слід здійснювати 2 рази на день – вранці та ввечері. Перше підживлення вносять через 2 тижні після пересадки в ґрунт. Далі удобрювати віоли в домашніх умовах потрібно щотижня.

Віола стійка до холодів, а також тіньовитривала. Однак чим більше світла отримуватиме рослина, тим ряснішою буде цвітіння і крупніші самі квітки. Віоли воліють збагачені ґрунти з хорошою вологоємністю і Ph в межах 6,0-6,5, у бідних піщаних ґрунтах братки дрібнішають.

Триколірні братки по праву вважаються символом природи, що оживає. Білий колір їх віночка уособлює надію, жовті пелюстки – подив, фіолетові – смуток. Якщо посадити цю рослину біля вдома, то всі члени сім'ї будуть захищені від поганого ока, а хата – Від дії злих чар.

Рекомендується для віоли вибрати добре освітлену ділянку. Найкраще, якщо грунт складатиметься із землі, не дуже дрібно товченого деревного вугілля і сухого пташиного посліду або перегною (5:1:1). Також для рослини підходить наступна землесуміш: дернова земля, пісок, перегній та торф (2:1:2:2).