Згідно СанПіну 2.4.2.2821-10 годинник позаурочної діяльності можуть бути реалізовані як протягом навчального тижня, так і в період канікул, у вихідні та неробочі святкові дні, допускається перерозподіл годин позаурочної діяльності за роками навчання в межах одного рівня загальної освіти, а також їх …
Робітники програми позаурочної діяльності можуть бути побудовані за модульним принципом та реалізовуватися із застосуванням мережної форми, електронного навчання, а також з використанням дистанційних освітніх технологій. Форми реалізації позаурочної діяльності освітня організація визначає самостійно.
Тривалість заняття позаурочної діяльності в 1 класі складає 35 хвилин, якщо заняття спарені – 70 хвилин з перервою тривалістю 10 хвилин для відпочинку дітей та провітрювання приміщень.
Відповідно до ФГОС початкової загальної та основної загальної освіти освітня організація повинна забезпечити учням до 10 годин щотижневих занять позаурочною діяльністю (До 1320 годин на рівні початкової загальної освіти, до 1750 годин на рівні основної загальної освіти).