«Гатлінг» забезпечений розташованим зверху магазином з гравітаційною подачею боєприпасів (без пружини). Протягом циклу повороту блоку стволів на 360° кожен ствол робить єдиний постріл, звільняється від гільзи і заряджається знову. За цей час відбувається природне охолодження ствола.
Кулемет Гатлінга Незважаючи на те, що знаряддя Гатлінга не перезаряджалося автоматично рахунок своєї енергії (тобто було кулеметом), його конструкція дозволяла вести безперервний вогонь. Протягом циклу кожен ствол робить єдиний постріл, звільняється від гільзи і заряджається знову.
Кулемети Система Гатлінга зазвичай налічувала від 4 до 10 стволів калібру 12-40 мм і дозволяла вести вогонь на відстань до 1 км зі скорострільністю близько 200 пострілів за хвилину. По дальності стрільби і скорострільності вона перевершувала звичайні гармати артилерійські.
Офіційно М 134 – найшвидшестрільний кулемет у світі. Це зафіксовано у Книзі рекордів Гіннеса. Це зменшена версія авіаційного кулемета "Вулкан". Невелика вага дозволяла озброювати з його допомогою не лише штурмовики, а й інші літальні апарати.