Зопіклон скорочує час засинання, зменшує кількість нічних пробуджень, збільшує загальну тривалість сну. Практично не впливає на структуру сну, істотно не зменшує кількість швидкого сну. Явлення наслідки при пробудженні відсутні або мало виражені.

Після прийому внутрішньо зопіклон швидко абсорбується: максимальні концентрації досягаються через 1,5 – 2 години та становлять приблизно 30, 60 та 115 нг/мл після введення 3,75 мг, 7,5 мг та 15 мг відповідно. Біодоступність становить приблизно 80%.

T1/2 – 3,5-6 год, при вираженій недостатності функції печінки збільшується до 11 год. Виводиться переважно нирками у вигляді метаболітів (80%), а також через кишечник (16%). Є відомості про виведення невеликих кількостей слинними залозами. Повторні прийоми не супроводжуються кумуляцією зопіклону та його метаболітів.

Зопіклон – снодійний засіб, який швидко ініціює та підтримує сон без зменшення загального парадоксального сну та зберігає повільний сон. Наступного ранку після застосування зопіклону спостерігаються незначні залишкові ефекти.