Щоб почистити зуби порошком, злегка намочіть зубну щітку та нанесіть на неї невелику кількість порошку. В іншому відмінностей від застосування звичайної зубної пасти немає. Зважайте на те, що більшість порошків не піняться, оскільки вони не містять лаурилсульфат натрію.
Стоматологи не рекомендують користуватися зубним порошком щодня. Оптимальна частота застосування – не частіше 3-4 разів на тиждень вранці та ввечері. Процедура чищення зубів порошком має тривати не менше трьох хвилин.
Зубний порошок відбілює емаль від кави, чаю та цигарок, розпушує зубний наліт та відіграє роль у профілактиці карієсу. Поряд із користю стоматологи попереджають і про суттєву шкоду зубного порошку. Його високі абразивні властивості при частому використанні призводять до руйнування емалі або травмування м'яких тканин.
Зубна паста бореться з тими ж проблемами, але не розпушує зубний камінь у силу своєї структури. Але, знову ж таки, якщо ви наважитеся купити зубний порошок не з натуральних компонентів, він може зруйнувати зубну емаль, не надати потрібної профілактичної дії і не забезпечити «внутрішнє підживлення» зуба.