Для надування ходячої кулі використовуйте ручний насос. Він коштує всього кілька сотень рублів і продається в магазинах святкового декору. Самостійно наповнити фольгований шар повітрям дуже просто: притримуючи фольговану кулю руками, потрібно надути її повітрям до досягнення потрібної форми кулі і зав'язати кінчик.Jul 1, 2020
Надуваємо фігури з фольги гелієм розпрямляємо фігурущоб газ легко і рівномірно надходив усередину; попередньо варто подути трохи ротом через трубочку, щоб клапан відкрився плавно, інакше від різкого потоку гелію може порватися; надуємо до тих пір, поки виріб не набуде форми.
Затискаємо кінець кульки між вказівним та середнім пальцями лівої руки. Великим пальцем дотримуємо петлю. У праву руку беремо паличку для повітряних кульок із закріпленою на її кінці розеткою. В отвір розетки вставляємо вільний краєчок кульки.
Фольгована куля дозволяється надувати заново, причому виглядає він не гірше, ніж при першому надуванні. Вироби з фольги, що розглядаються, мають зручні клапани для наповнення повітрям. Клапани зроблені спеціально так, щоб спростити завдання здування кулі та забезпечити можливість її повторного наповнення повітрям.