Для замочування насіння на 2:00 перед посадкою: 1,5 г порошку (0,5 ч. ложки) на 100 мл води. Для замочування кореневої системи для профілактики та лікування гнил, перед посадкою саджанців: 10 г Фітоспоріна на 5 л води, вимочувати 1-2 години. Можна після посадки чи пересадки полити цим розчином ґрунт (як звичайний полив).
Розбавляють рідкий Фітоспорін з розрахунку 10 крапель на 100 мл води для профілактики або обробки на початковій стадії захворювання. Готовий розведений розчин також підходить для замочування насіння та укорінення живців. При сильному ураженні культур препарат розводять у співвідношенні 1:2.
Як я вже писала, у цих формах препарату містяться сплячі суперечки сінної палички, які потрібно "розбудитиПеред використанням. Як будити? В інструкції написано, що потрібно розвести пасту або порошок у певній кількості безхлорної (м'якої відстояної) води, почекати кілька годин і все готове.
Періодичність 7-14 днів, залежно від погоди. У період тривалих затяжних дощів має сенс обприскувати за 2-3 години до дощу або відразу після дощу. Якщо Фітоспорін використовується для поливу, то кратність обробок становить 1 місяць для овочів та 2 рази на місяць для плодово-ягідних дерев та чагарників.