Рецепт пишуть за спеціальною формою латинською мовою, припис хворому про прийом ліки – російською чи національною мовою. Писати рецепт слід чітким, розбірливим почерком чорнилом або кульковою ручкою на фірмовому бланку. Виправлення у рецепті не допускаються.
Рецепти виписуються чітко та розбірливо, чорнилом або кульковою ручкою з обов'язковим заповненням усіх передбачених у бланку граф, засвідчуються підписом та особистою печаткою лікаря, виправлення у рецепті не допускаються.
Рецепт, оформлений на рецептурному бланку форм N 148-1/у-88, N 107-1/у та N 148-1/у-04(л), підписується медичним працівником та засвідчується його печаткою. Рецепт, оформлений на рецептурному бланку форми N 148-1/у-88 та форми N 148-1/у-04(л) додатково засвідчується печаткою медичної організації "Для рецептів". 14.
При вказівці дозування найменування одиниці лікарської форми не наводиться. Наприклад, 200 мг, а не 200 мг/таблетка, 20 МО, а не 20 МО/флакон.2.1. Для вказівки дозування (концентрації) застосовують такі скорочення одиниць виміру:
- г – грам
- мг – міліграм
- мкг – мікрограм
- мл – мілілітр