Добриво нітроамофоску можна застосовувати в малих дозах для позакореневого підживлення плодових, овочевих та ягідних культур: 1-2 столові ложки гранул розводять у 10 літрах теплої (але не гарячої) води, і обприскують рослину у вечірній час, або в похмуру погоду.
Добриво за допомогою розчину нітроамофоски також дуже популярно для позакореневого підживлення квітів та інших домашніх рослин. Для того щоб приготувати склад для підживлення, необхідно в 10 літрах теплою води розвести 2-3 столові ложки мінерального добрива і обприскати отриманою рідиною листя.
Під кущ навесні вносять близько двох столових ложок нітроамофоски, попередньо розчинених у 10 л води, а після цвітіння проводять позакореневе підживлення, розчиняючи столову ложку у відрі води та обприскуючи цим складом рослини, змочуючи всю надземну масу.
Найбільш часто нітроамофоску вносять у вигляді основного або припосівного добрива для всіх типів ґрунтів. Вносять у ґрунт, рівномірно розподіляючи гранули добрива на ділянці: навесні при перекопуванні ґрунту в дозі 30-40 г на 1 кв. м. окультурених та 40-50 г неокультурених ґрунтів.