Відрізаємо у риби м'яке черевце, залишаючи міцне філе. Надрізаємо шкіру з боку хвоста, щоб можна було вхопити пальцями. Тримаємо шкіру біля хвоста і, притискаючи лезо ножа до шкірі, пиляючими рухами просуваємо ніж до голови, відокремлюючи шкіру від філе. Скибочки нарізаємо під кутом 45 градусів.

Шкіру треба знімати тільки в тому випадку, якщо ви збираєтесь лосося припустити чи запікати на низькій температурі. Тут шкіра ніяк не допоможе, а лише завадить, бо неминуче перетвориться на слизьку субстанцію, яка навряд чи комусь видасться апетитною.

Помістіть очищену рибу у глибоку посудину і ошпарьте її окропом з усіх боків. При цьому шкірка легко відійде та зніметься за допомогою гострого ножа. Якщо на філе потрібно обробити велику рибу, то можна спочатку розрізати її на шматки , а вже потім зрізати гострим ножем шкіру.

Шкіра лосося має високий вміст корисних речовин, навіть не менше, ніж у м'ясі. Шкірка стане гарним доповненням до раціону завдяки високому вмісту жирних кислот, Омега-3, селену, мінералів та білка.