Головний ворог валянок влітку – Це міль. Тому постарайтеся загорнути їх у щільний пакет або покласти в спеціальний мішечок для взуття, а в пакет і самі валянки не забудьте вкласти антимольні засоби, наприклад таблетки "Антимоль", або трави – материнку або пижму. Зберігати у щільно закритому пакеті!
Можна покласти в валянки від молі гілочки полину, материнки, лаванди чи м'яти. Не менш ефективна апельсинова або лимонна шкірка. Однак у міру висихання її необхідно замінювати свіжою. Зберегти валянки допоможе також тютюн та лавровий лист.
Найкращим виявився силіконовий герметик. Він утворює непромокальну, досить міцну та дуже еластичну плівку. До того ж, така підошва не ковзає на льоду — навіть у сильний мороз силікон повністю зберігає свої властивості.
Валянки з калошами ідеально підходять для регіонів з вологим та нестійким кліматом, наприклад, у великих містах, коли незрозуміло на вулиці сніг чи дощ. Без калош валянки на вулиці найкраще використовувати в суху морозну погоду, щоб уникнути промокання.