У 10 літрах води розводять 100 г купоросу, а сама обробка проводиться не частіше ніж раз на 3 роки. Мідний купорос добре впливає на такі плодові дерева, як абрикос, яблуня, груша, черешня, айва та інші. Крім того, потрібно дотримуватися пропорцій на квадратний метр.

Ранній навесні, як правило, використовується саме 3% розчин (300 грам на 10 літрів) мідного купоросу (але можна і 1%, але не менше). Якщо ви вирішили змішати мідний купорос (3%) із сечовиною (5-7%), то зробити це потрібно в одному відрі (300 грам купоросу +500-700 г сечовини +10 літрів води, а не 20).

Як правильно розводити препарат? На 2 л теплої води беруть 500 г порошку залізного купоросу. Добре перемішують, переливають у відро пластмасове і доводять об'єм водою до 10 л. Через півгодини 5% робітник розчин готовий. Якщо потрібен інший об'єм для прикореневого підживлення або обприскуваннявикористовують підручні засоби.

Правила обробки рослин розчином мідного купоросу Для обробки рослин у ранньовесняний період використовують 1% розчин. мідного купоросу на молодих чагарниках та деревах і 3% – на старих із товстою корою. При обробці культур важливо дотримуватись кількісних норм витрати розчину на одну рослину.