Це сіно та гілки дерев (сосна, верба, клен, акація, липа та ін.). Поїдаючи гілки, звірята точать зуби. Корм підходить для зимової годівлі. Концентровані корми включають: висівки, злаки (овес, пшениця, жито, ячмінь, кукурудза), бобові, макуха і комбікорми.
Найбільш відповідними дикоросами вважають кропиву, полин, кульбабу, пирій, подорожник, лободу. Свіжоскошену зелень рекомендується злегка підв'ялити та підсушити на сонці. Як зелений корм також підійде бадилля кормових і цукрових буряків, моркви, турнепсу, брюкви, топінамбура.
Кролики – травоїдні тварин і в їхньому раціоні повинна бути тільки сира рослинна їжа. 80% сіно. До 6 місячного віку віддавайте подихнете люцерновому, потім бажано перекладати на сіно тимофіївки, їжаки збірної. 15% соковиті корми.
Овочі та коренеплоди декоративні кролики хрумкають із задоволенням. Меню вашого улюбленця може включати моркву та брукву, редьку та редиску, топінамбур та селера, броколі та крес-салат, брюссельську та цвітну капусту. Але капусту не варто давати надто часто. Шпинат теж краще давати іноді.