Сольове та гречане прогрівання Добре зав'язують і на 10 хвилин прикладають до перенісся. Після лікувального сеансу спокійно лежать 30 хвилин, щоб засіб краще подіяло. В якості альтернативи солі використовують гречку або морський, річковий пісок. Прогрівати ніс сіллю потрібно двічі на день.

Гріти ні в якому разі не можна, тому що коли людина гріє, вона не знає (і лікар не знає, доки не проведе всі процедури), чи є гнійний процес, у якій стадії знаходиться захворювання, і чи не настали вже ускладнення. Необхідно провести стандартну процедуру – рентенографію придаткових. пазух носа.

Прогрівання сіллю Необхідно прогріти сіль на сковороді і висипати в тканинний мішечок. Трохи остудити, щоб не обпалити шкіру, прикладати до області пазух. При печінні або дискомфорті можна підкласти тонку тканину. Для прогрівання достатньо 10-15 хвилин.

Гріти ніс при гаймориті При гаймориті гріти ніс не можна, оскільки при бактеріальній інфекції в приносових пазухах є гнійний вміст, і прогрівання може призвести до подальшого розвитку інфекції та погіршення стану аж до внутрішньочерепних ускладнень.