За перемогу команда отримує 2 очки, за поразку – 1 очко, за неявку – 0 окулярів. Команда з 5 осіб і менше до гри не допускається, команді зараховується неявка. Нез'явлення зараховується після 15 хвилин від офіційного початку зустрічі.

Партія (крім вирішальної -5-ї) виграється командою, яка першою набирає 25 очок з перевагою мінімум у 2 очки. У випадку рівного рахунку 24-24, гра продовжується до досягнення переваги в 2 очки (26-24, 27-25 тощо). Переможцем матчу є команда, яка виграє три партії.

Волейбольна партія не обмежена у часі та триває до 25 окулярів, у п'ятій партії (тай-брейк) рахунок йде до 15 окулярів. При цьому якщо перевага над супротивником не досягла 2 окулярів, партія продовжуватиметься доти, доки це не відбудеться.