Відсортовану пробку протягом години варять у спеціальному розчині, розрізають на смужки та знову сортують. Після цього шматочки сировини миють, дезінфікують та вимочують. І лише потім із цих заготовок роблять пробки. Щоб їх використовувати для закупорювання пляшок вина, виріб витримують у вині, спирті чи коньяку.

Корок варять у величезному казані, а заразом знищуються всякі жучки-павуки, які встигли в ній завестися. Потім кору розрізають на смуги, після чого знову сортують, миють, дезінфікують і знову вимочують у воді.

Якщо ви використовуєте кіркову пробку, найкраще її знезаразити, потримавши у спирті чи коньяку. Для цього можна використовувати вино або будь-який інший домашній алкогольний напій. Стерилізація є обов'язковою процедурою закупорювання. Додатково подивіться відео, як закупорювати пляшки пробками.

Пробки роблять з кори коркового дуба, скла чи гуми. У давнину поверхню вина покривали захисною плівкою рослинної олії, потім стали закупорювати судини дерев'яною затичкою з повстяною прокладкою, просоченою олією.