Навіть якщо враховувати, що вона використовується лише один сезон, а штучна ялинка – у середньому 5-6 років, то викиди СО2 від використання живої ялинки виходять майже в 3,5 рази менше. Крім того, натуральне дерево на відміну від пластикового повністю біорозкладається.

За даними Greenpeace, дерево заввишки два метри, розкладаючись на полігоні, викине 16 кілограмів вуглекислого газу – це дорівнює виробництву 160 паперових стаканчиків. У лісі дерева теж вмирають, але розкладаються в природних умовах і стають не сміттям, а живильним середовищем для зростання нових рослин та організмів.

А штучну ялинку можна вибрати фотографії, не виходячи з дому. Вона гарантовано виявиться такою, як на зображенні, а привезуть її в компактній коробці. Не обсипаються та не ускладнюють прибирання.

Економія фінансів. Штучна ялина гарної якості служить не менше 10 років, так що її придбання набагато вигідніше щорічної покупки натурального дерева. Зручність у використанні. За бажанням можна прикрасити будинок штучною ялинкою вже за місяць до свят і не прибирати її хоч до кінця зими.