Тримати в скляних банках із металевими кришками, що загвинчуються. Обов'язково на холоді! У банку з квасолею покласти лавровий лист на дно та зубчик часнику. Добре висушену квасоля зберігати у пластикових пляшках.

Щоб не заводилися жучки, квасоля можна прогріти у духовці. Висока температура допоможе позбавитися шкідників ще на стадії личинок. Потім квасоля потрібно охолодити, пересипати в банки або лотки і поставити в холодильник чи на поличку в шафі.

Один із найкращих способів зберігання зерен – помістити їх у прохолодне місце. Цей нюанс є вкрай важливим, оскільки саме низька температура не дає шкідникам активізуватися та завдавати шкоди квасолі. Необхідно стежити за тим, щоб температура в місці, куди поміщені боби, не перевищувала 7 градусів за Цельсієм.

Прискорити цей процес допоможе духова шафа. Для цього квасоля прогрівають протягом 1 години при температурі 50 градусів, потім доводять до повного висихання при температурі 60 – 70 градусів. Дверцята шафи потрібно тримати прочиненою, так як повітря під час сушіння повинен циркулювати. Час сушіння 5 – 10 годин.