лілійники люблять пухкий, злегка вологий, багатий на органіку і поживні речовини грунт. Але не перестарайтеся з азотом, при надлишку якого рослина «жує»: листя сильно розростається на шкоду цвітінню. мульчуйте грунт під лілійниками перегноєм, компостом, тирсою або опалою сосновою хвоєю.Jul 6, 2021

навесні, коли у рослини розпускається листя і починається процес пагоноутворення, вносять азотовмісні засоби. Вони стануть поштовхом для зростання; при закладці бутонів застосовують калійні та фосфорні добрива; коли цвітіння закінчиться, використовують калій та фосфор, але повністю виключають органіку.

Весною для стимуляції росту використовують азотовмісні речовини. Для підживлення лілійників у період бутонізації застосовують препарати з фосфором та калієм. Азоту в цей період потрібно небагато. Його надлишок призводить до нарощування зелені на шкоду цвітінню.

Лілійники обрізають восени, переслідуючи такі цілі: Запобігти можливому загниванню листя (пізнішого восени – на початку зими і напровесні під час відлиг), яке може спровокувати підгниття коренів. Обрізка – Хороша профілактика хвороб і шкідників, т.е.