У цей час за традицією здійснюють трапези (а в хорошу погоду і ночують) поза домом, сукке (тобто наметі, кущі або курені), на згадку про блукання євреїв Синайською пустелею (книга Вихід). Кульмінацією свята є восьмий день, який називається Шміні Ацерет («затримайтеся на восьмий»).
Що не можна і що прийнято робити в Суккот Забороняється будь-яка робота, а також лихослів'я, сварки та подібні прояви. У святкові дні не можна навіть подумки бажати зла іншим. Суккот прийнято проводити у спеціальних будівлях, званих сукке.
Свято Суккот називають також святом Кущів (Урожаю). Він збігається із збиранням урожаю, тому на святковому столі обов'язкові овочі, фрукти та зелень. Подають капусту, фаршировану за східноєвропейськими традиціями, а також інші фаршировані овочі, оскільки фарширування символізує достаток, і яблучний штрудель.
Добра і миру вам та вашим сім'ям! З Суккотом, святом Кущів! Наші пращури помітили, якщо у цей день спекотні сніданки, то в цей день буде тепле дерево. Нехай у житті все складеться найкращим і найсвітлішим чином, що у вас, що у ваших близьких.