Виводиться переважно шляхом активної секреції в канальцях нирок у незміненому вигляді (60%) та у вигляді метаболітів. Виведення незміненого саліцилату залежить від pH сечі (при підлужуванні сечі зростає іонізація саліцилатів, погіршується їх реабсорбція та значно збільшується виведення).

Період напіввиведення залежить від дози та становить від 2-3 годин при застосуванні низьких доз до 15 годин ‒ при застосуванні високих доз. Саліцилова кислота та її метаболіти виводяться з організму переважно нирками.

Але дослідники встановили, що для здорових людей віком від 70 років аспірин може нести ризик внутрішніх крововиливів, потенційно смертельних. Результати експерименту експерти називають надзвичайно важливими та попереджають, що аспірин не варто приймати щодня без рекомендації лікаря.

Цей препарат не можна приймати дітям та підліткам до 16 років з лихоманкою, симптомами грипу або вітряною віспою. Аспірин може викликати синдром Рея – рідкісне, серйозне захворювання у дітей, яке з не до кінця відомих причин вражає печінку і головний мозок і в деяких випадках призводить до смерті.