Банківський осередок відкривається двома ключами: один зберігається у вас, інший – у банку. Тому банківський службовець разом із вами увійде до сховища, щоб відкрити сейф своїм ключем. Потім він вийде з приміщення, і у вас буде час, щоб покласти в комірку свої цінності. Банк у разі відповідає за безпеку сейфа.
Використання банківського осередку – для тривалого зберігання грошей, документів та іншого; – для короткострокового зберігання цінностей під час від'їзду; – для здійснення платежів з операцій з нерухомістю; – для передачі документів, цінних речей чи грошей третім особам – родичам, співробітникам, контрагентам.
Між покупцем, продавцем і банком укладається додаткова угода, яка регулює всі права та обов'язки сторін. Зазвичай у ролі орендаря виступає покупець квартири, який поміщає в осередок необхідну суму. Учасники угоди спільно перераховують купюри і передають їх на зберігання банківський осередок.
Процес виглядає так: покупець приносить гроші до банку, у присутності продавця кошти перераховуються та закладаються у осередок. Після того, як усі умови договору купівлі-продажу будуть виконані та учасники зареєструють перехід прав на квартиру, продавець отримує гроші.