Щоб підвищити врожайність буряків і отримати великі та солодкі коренеплоди, рослину потрібно проріджувати кілька разів за сезон. Сіяти буряки краще часто, через 1-2 см, а коли паростки утворюють 3-4 листочки, прорідити вперше. Відразу висмикувати основну зелень не варто, щоб не пошкодити листя сусідніх рослин. 17, 1443 AH
Посів моркви Щоб прискорити процес, насіння вимочують протягом доби, кілька разів змінюючи воду. Потім їх підсушують до стану сипучості та висівають. Щоб сходи моркви не загубилися серед бур'янів, у кожну борозенку разом із морквяними опускають кілька насіння салату, шпинату, редиски.
— Буряк, як і морква, дуже любить тепло і сонце. У тіні росте погано, врожайність її різко знижується. Особливого догляду не потрібно. Все як завжди: прополювання, розпушування, полив.
Морква краще розташовувати південніше високорослих сусідів. Морква не буде плодоносити на закислених ґрунтах. Тому за рік до посіву культури на виділену грядку ґрунт розкислюють внесенням перегною, крейди, вапна, доломітового борошна. Ґрунт під морквою має бути нейтральною з нульовою кислотністю в межах рН=6-7.