Відсортовану цибулю очистити, зрізати денця і верхні частини (листя у порею, шийку у цибулі), частини, що залишилися, нарізати кільцями, розділяючи круглі зрізи, що утворюються. Насипати тонким шаром на сито або деко і сушити спочатку на повітрі, потім в духовці при температурі 55-65 ° С з відкритими дверцятами.

Сушити цибулю можна в духовці на деку, розклавши кільця цибулі в один шар за температури 65-70 °С. На це піде приблизно 6-7 годин. Але найкращий спосіб – сушити цибулю у спеціальній сушарці для фруктів та овочів. Вже за кілька годин у вас буде досить велика порція сушеного цибулі.

Додавання зеленої частини цибуліпорея дає бульйону приємний, свіжий аромат та смак. Для цього листя слід додати в каструлю цілком вже при варінні інших інгредієнтів, а потім видалити, коли вони повністю віддадуть запах і зелений колір бульйону. З «зеленню» цибуліпорея добре поєднується нут, особливо в овочевих бульйонах.

Полежав на грядці цибуля не одразу закладають на зберігання. Його потрібно підсушити протягом 15-20 днів. Чим дощовішим було літо і крупніше цибулини, тим довше проводять сушіння. Сушать цибулю при температурі 23-30 градусів за достатнього провітрювання.