Комаровський рекомендує введення овочів та фруктів лише до 8 місяця життя малюка. При цьому починати потрібно з овочевих відварів і тільки після них можна пропонувати немовля овочеве пюре або суп. Через 2 тижні в раціон можна додати жовток яйця та м'ясо.

Для першого прикорму, це зараз визнано всіма, найкращі страви – це овочеві пюре із зелених сортів овочів: кабачок, цвітна капуста, броколі. Перший прикорм вводять, починаючи з половини чайної ложки, вранці протягом трьох днів, потім поступово збільшують кількість продукту до 40 – 50 грам за тиждень.

Найкраще починати вводити прикорм у друге ранкове харчування. Запропонуйте дитині 1-2 ложки нового продукту. Після цього краще догодувати звичною їжею – грудним молоком або сумішшю. Якщо малюк відмовився, не треба зневірятися – можна спробувати ще раз за кілька днів.

Важливо розуміти, що на початковому етапі введення прикорму основне завдання – це не нагодувати дитину досхочу, а лише познайомити її з дорослою їжею, привчити до ложки. Тому в перші кілька годівель знадобиться невелика кількість продуктів. Починати коштує з 5-10 г нового продукту (1 чайна ложка).