Щоб видалити їх, необхідно підготувати тонку голку із широким вушком. У вушко простягають нитку так, щоб вона була подвійною. Голку обережно простягають у затягуванняа потім протягують нитку таким чином, щоб один її хвостик пройшов через петельку, а другий залишився зовні. Кінці нитки зав'язують вузликом.
За відсутності потертостей на матеріалі навколо однієї затяжки дозволяє легко впоратися із нею. Витягуємо на виворітний бік петлю, використовуючи для цього тонку голку. Потім у різні боки тягнемо тканину для того, щоб поставити голку на місце. Завершальна операція – відпарювання праскою шовку чи атласу.
Коли тіло росте швидше за покладене, наприклад при різкому наборі ваги, шкіра тріскається, а на місці розривів з часом утворюються рубці. Це і є розтяжки або, як їх ще називають, стрії. Вони виглядають як вузькі хвилясті смуги з борозенами атрофованої тканини.
Одяг з атласу і шовку голкою. Виверніть річ на виворот і акуратно за допомогою голки затягніть затягування всередину. Щоб розгладити поверхню, потягніть матеріал убік. Відпарити тканину праскою, прогрітою до максимально допустимої для шовку температури.