При роботі зі скловатою необхідно одягати дуже щільний або ламінований одяг, що не залишає відкритих ділянок тіла. Руки закривати брезентовими рукавицями. Одягати захисні окуляри та респіратор.Jul 31, 2013

Що потрібно робитиякщо на шкіру потрапила скловата Потрібно прийняти холодний душ із сильним натиском води (можна ледве теплий), не використовуючи гелю для душу (мила, скрабів, мусів тощо). Після прийняття душа не витиратися рушником, а дати шкірі обсохнути на повітрі. Після висихання виконати те саме.

Отже, шкода перша – дотик. Частинки здатні проникнути в шкіру і викликати свербіж, роздратування, а якщо розчесати, то буде набагато гірше. Якщо реакція вже все ж таки проявилася, промийте уражені ділянки водою. Без мила, і тертя – ОБОВ'ЯЗКОВ інакше заженіть уламки глибше і буде гірше.

При роботі зі скловатою утворюється ламкість волокон у вигляді дрібних гострих та дрібних частинок потрапляють на тіло людини, у дихальні органи та очі. Тому при роботі зі скловатою обов'язково потрібно застосовувати засоби захисту, такі як респіратор, захисні окуляри, щільні рукавиці, одяг, що закриває всі частини тіла.