Гіппеаструм можна на зиму залишити у ґрунті. Взагалі, ці квіти достатньо пересаджувати раз на 3-4 роки. А для того, щоб гіппеаструм у саду легко переніс морози, його потрібно прикрити щільним шаром торфу чи іншої мульчі.

Догляд за гіпоаструмом за сезонами Ближче до осені рослину переносять у будинок, у вересні починають поступово зменшувати полив, що призводить до усихання листя. Настає період спокою. Місткість з рослиною переставляють у сухе та темне приміщення і зберігають при температурі 6–12 °С або просто на підлозі подалі від батареї.

Ніколи, за жодних умов не можна зрізати листя. Точка, крапка. При самостійному усиханні листа більшість поживних речовин повертається до цибулини. Зріжете листя – Позбавте цибулину частини корисних речовин, які їй необхідні для повноцінного відпочинку, ще й у дикий стрес вженіть.

Період спокою гіппеаструму припадає на 2-3 осінні місяці. У цей час горщик із цибулею гіпоаструма зберігають у підвалі або іншому прохолодному та темному місці при температурі від +10 до + 18 градусів С. Переважно зберігати гіпоаструми при температурі трохи нижче +18 градусів.