Деметра – Богиня родючості, помічниця землеробів, що наповнює їх житниці плодами земними. Вона – хранителька життя, покровителька всього живого, що дарує здатність плодоносити людям, тваринам, рослинам, ґрунту. У римській міфології Деметру називали Церера, це та сама богиня жнив і родючості.

Мін (єгип. Mnw; неправильна транскрипція Хем) – в єгипетській міфології бог родючості і покровитель мандрівних караванів, шанований у Коптосі. Вшановувався з додинастичних часів, його культ став упорядкованим за Царя Скорпіона (Серкет). Міну був присвячений салат-латук.

Іштар, також Ештар, 'Аштар (аккад. Ištar, також dEštar, d'Aštar; логографіка: dINANNA, d15) — центральне жіноче божество аккадської міфології: богиня родючості і тілесний кохання, війни та чвари, астральне божество (уособлення планети Венера).

Рибалок у монографії «Язичництво стародавніх слов'ян» пояснює Мокош (він використовує написання «Макош») як богиню долі, удачі або богиню родючості і благоденства (за його тлумаченням, «Макош» — похідне від ма «мати» і кіш «жереб» або «кошик для зерна»).