Крім того, в гарбузу є клітковина та харчові волокна, які допомагають очистити організм та покращують мікрофлору кишечника. Бета-каротин у складі гарбуза надає позитивний вплив на зір, шкіру, імунну систему та слизову оболонку, сприяє профілактиці респіраторних захворювань.Sep 25, 2021

Покращує обмінні процеси Регулярне споживання гарбуза позитивно впливає роботу органів ШКТ. Також прискорюється метаболізм та відновлюються багато процесів. Однак, варто розуміти, що надлишок гарбуза в організмі може спричинити сильні розлади шлунка.

Варений гарбуз знижує ризик виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, допомагає відновлювати нормальний стан організму при нефриті та пилонефриті, хворобах печінки, запаленнях сечового міхура, атеросклерозі, при безсонні та неврозах.

Гарбуз допоможе при атеросклерозі та подагрі, простатиті та гіпертонії, хворобах нирок та печінки, при шкірних захворюваннях, при артритах та анеміях, кашлі та ГРВІ, зміцнить судини та оздоровить серце. Гарбуз необхідна при набряках – серцевих та ниркових.