Рішення. Доллі ідентична тій вівці, чий генетичний матеріал був використаний. Відомо, що генетичний матеріал зберігається у ядрах клітин. Ядро було вилучено з клітини вівці 1 і впроваджено клітину вівці 2 (рядки 15-20).
Вона прожила 6,5 років і залишила по собі 6 ягнят. Доллі була приспана у 2003 році після хвороби. У 2006 році про життя Доллі та долі експерименту каналом Discovery було знято науково-популярний фільм.
Масово про клонування заговорили 1997-го року, коли оголосили про народження овечки Доллі. Вона народилася завдяки біологу Яну Уилмуту та її колегам з Рослинского університету у Шотландії. Усього вчені зробили 277 спроб для створення клону, вийшло 29 ембріонів, але 28 із них прожили не більше шести днів.
5 липня 1996 року в шотландському місті Мідлотіан поблизу Единбурга народилася овечка, яка вже одним фактом свого народження стала зіркою світового масштабу, причому не лише науковою. ОвечкуЯк читач пам'ятає і без нагадувань, назвали Доллі, і незабаром вона стала найзнаменитішим клоном.