Пшениця, жито, овес, маш та сочевиця невибагливі та проростають дуже швидко. У льону та рису складніший характер – прокльовуються довше і вимагають постійної уваги. Найсмачніші – вівсяні, соняшникові та пшеничні паростки. May 27, 2015

Бобові – найлегші в пророщуванні насіння. Сухі зерна досить просто замочити в холодній воді на 12 годин, періодично промиваючи, а коли вони вберуть воду, викласти на марлеву серветку і нею накрити. Через 3-4 дні з'являться перші проростки.

Для пророщування можна, можливо взяти майже будь-які насіння: брокколі, овес, ячмінь, кінзу, гірчицю, крес-салат, пшеницю, редис, сочевицю — список можна, можливо продовжувати нескінченно. Залежно від ваших смакових уподобань. Єдине, не можна пророщувати квасоля – в ній є отруйні речовини.

Найлегші в пророщуванні насіння та злаки – це зелена гречка, пшениця, насіння соняшнику, бобові (соя, квасоля, нут). Промийте сухе зерно або насіння і замочіть їх у холодній воді на 12-14 годин. Щоб не допустити скисання майбутніх проростків, періодично промивайте їх.