Шви черепа До зубчастих швів відносять. вінцевий, сагітальний та ламбдоподібний шви. Вінцевий шов утворюється з'єднанням тім'яних кісток та лобової кістки. З'єднання між собою двох тім'яних кісток утворює сагітальний шов. З'єднання двох тім'яних кісток та потиличної утворюють ламбдоподібний шов.
Шви, які дозволяють рухатись Череп новонародженого складається з п'яти основних кісток: пари лобових, пари тім'яних та однієї потиличної. Ці кістки з'єднані фіброзними швами, що дозволяють кісткам рухатися один щодо одного, що полегшує процеси пологів та зростання головного мозку.
В районі склепіння кістки з'єднуються трьома швами: вінцевим (між лобовою і тім'яними кістками), сагітальним (між тім'яними кістками) і ламбдоподібним (між потиличною та тім'яними кістками).
Зазвичай шви закриваються у віці близько трьох років, хоча це може статися і в перші місяці життя, коли у новонароджених з'являються вади розвитку. Раннє зшивання кісток черепа може спричинити серйозні проблеми, і в його будові з'являться вади розвитку.