Не можна за дорученням отримати паспорт громадянина, але можна отримувати гроші, поштові відправлення та інші матеріальні цінності. У сфері майнових відносин також є обмеження на дії за дорученням. Наприклад, не можна за довіреністю підписати заповіт чи шлюбний договір.

Так, довіреність не може бути видана на вчинення правочину чи іншої дії особистісного характеру (наприклад, на складання заповіту). За дорученням також не можна вчиняти угоди від імені подається щодо себе особисто.

Генеральна Довіренність дає власнику право будь-які законні угоди з рухомим і нерухомим майном довірителя. Він дозволяє не оформляти декілька довіреностей на одне ім'я, а об'єднати в одному документі. Оформити генеральну довіреність необхідно у нотаріуса, потім вона набуває законної сили.

Довірена особа має право передати всі свої повноваження або якусь їхню частину іншій людині. Майте на увазі: людина, яка отримала доручення, не має право перевищувати повноваження, які йому надає цей документ. А якщо ні, то ви можете скасувати всі угоди, які він уклав від вашого імені.